Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle
 
Diyarbakır Gazetesi Gerçeğin adresi-detay

 
 Haber Ara
 Ekstra
 
 Son Haberler
 
 Popüler Haberler
 
 Döviz Bilgileri

  Döviz Alış Satış
  Dolar 3.6416 3.6481
  Euro 3.2722 3.2939
 
 Hava Durumu



 

   
 
 Batman´da yayınlanan bir ilan pes doğrusu dedirtti

Batman´da yayınlanan bir ilan pes doğrusu dedirtti

 Tarih : 12.5.2008 11:31:38


Bu kadar da olmaz demeyin oluyormuş. Batman'da günlük yayımlanan Batman Gazetesi'ne ücret karşılığı verilen ilanda Fenerbahçe'ye teşekkür de eden Galatasaraylı taraftarlar başsağlığı ilanı verdi.

 

Bu kadar da olmaz demeyin oluyormuş. Batman'da günlük yayımlanan Batman Gazetesi'ne ücret karşılığı verilen ilanda Fenerbahçe'ye teşekkür de eden Galatasaraylı taraftarlar başsağlığı ilanı verdi.  Başsağlığı ilanı şöyle:

"2007-2008 Turkcell Süper Ligi'nin başlamasıyla birlikte gruptaki tüm rakiplerinin korkulu rüyası haline gelen, son olarak kadrosuna dahil ettiği dünya yıldızı Roberto Carlos'la Avrupa'da başarılı sonuçlar alan, sezon başında ekonomik sıkıntılar nedeniyle zor günler geçiren Galatasaray'dan liderliği alıp puan cetvelinde 1. sıraya yerleşen, muhtemelen büyücülerin ve falcıların yaptığı büyü ve sihirlerle son 4 maçta liderliği, son iki maçta ise 6 puanla Galatasaray'ın gerisine düşerek şampiyonluğu bu takıma hediye eden ülkemizin güzide takımlarından FENERBAHÇE'nin Şampiyonluğu bırakarak, vefatından ve içine düştüğü durumdan büyük bir üzüntü duymuş bulunmaktayız. Biz asil Galatasaraylılar olarak, her zaman için maddi (aslında bizde sıkıntı içindeyiz ama) ve manevi açıdan Fenerbahçe'nin yanında olacağımızı ifade ederken, inanılmazı gerçekleştirerek yönetiminin sunduğu bol para gafletine kapılan yıldızlar topluluğundan, bundan sonraki yıllarda da aynı başarıyı göstermesini diliyor ve bekliyoruz.

Fenerbahçeli dostlarımız ve büyüklerimiz;

Vali Dr. Recep Kızılcık, AK Parti Milletvekili M. Emin Ekmen, DTP. Milletvekili Bengi Yıldız başta olmak üzere Vali yardımcıları Aziz Mercan, Erol Karaömeroğlu, AK Parti İl Başkanı Ömer El, Defterdar İsmet Tapar, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ahmet Yıldız, Deniz Rehabilitasyon merkezi sahibi Hayrettin Öncü, işadamı Ömer Güre, Medical hastanesi genel müdürü Veysi Kubba, Medical park hastanesi yöneticilerinden Adnan Eryeşil, Emrullah Eryeşil, Fenerbahçeliler Derneği başkanı Yusuf Ertekin, Muhasebeci Temim Orhan, Özel İdare Genel sekreteri H. Yusuf Karatoprak, Mahalli İdareler müdürü Faysal Kartal, Petrolspor yöneticilerinden Oğuzhan Öney, Hasan Güneş ve Mustafa Demir, İşadamı Ziver Özdemir, Meydan Eczanesinden Ekrem Demir, işadamları Enver Özdemir, Hıfzullah Özoğul, Mehmet Zengin, Emin Dinç, Fethullah Hamidi, Batman Postası gazetesi sahibi M. Kemal Çelik ve Halit Beytüt, Belediye Basın müdürlüğünden Recep Kavuş, Zeki Özkan, Valilik basın müdürü Nizamettin Düz, Gazetemiz yazarlarından Nebahat Doğu, öğretmen Asuman Tatar, eski Fenerbahçeliler Derneği Batman şube başkanı Şehmus Demir, Batman Gazetesi çalışanlarından Cuma Uyanık, Uğur Demir, Seyithan Çetin, TPAO. Personeli İsmail Onur, Eczacı Ayhan Alkaya, TPAO. Kristal park sorumlusu Adnan Gümüş, Telekom personelinden Mesut Eryeşil ve oğulları Recep, Kerem, Eren ve Erdem Eryeşil, Dr. Serkan Tursun ve bayan Fatma Tursun, Muhasebeci Kemal Şendur, Diş hekimi E. Ferhan Yalçın, Atakav Ticaret sahibi Selim Atakav ile çocukları Selçuk ve Sercan Atakav, Moda Kuyumcusu sahibi Memduh Obut, işadamı Sedat Özdemir, Lokman Eczanesi sahibi Veysi Hürmüz, Alptekin ticaret sahibi Ali Alptekin, İHA Diyarbakır temsilcisi Zeki Gün, dayıları tarafından kandırılarak Fenerbahçeli yapılan Nisa İzgi ile isimlerini sıralayamadığımız binlerce Fenerbahçelilerin yüreklerinde yaşadıkları acılarını paylaşıyor ve her sezonu bu şekilde yaşamalarını temenni ediyoruz.

Not: 1-Fenerbahçe taziyesinin resmi ve özel olarak kurulacak çadırlarda (resmi olanı Valiliğe yakın) özelin ise (Fenerbahçe Derneğinde) yapılacağını bütün Galatasaraylılara duyuruyoruz.

Not: 2-Galatasaraylıların taziyeye gitmesi için Cumhuriyet meydanından özel servisler konulmuştur.)

İlanı verenler:

BATMANDAKİ GALATASARAY TARAFTARLARI:

Batman Belediye Başkanı Hüseyin Kalkan, Batman eski milletvekili Nezir Nasıroğlu, Vali Yardımcısı Sedat Sırrı Arısoy, Beşiri Kaymakamı Arif Yalçın, Batman gazetesi sahibi Nizamettin İzgi, Batman Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ercan Atay, 44. Eczacılar Odası Başkanı M. Emin Beyaz, Belediye başkan yardımcısı Adnan Pekgül, işadamı Ekrem Konaç, Batman gazetesinden Atilla İhsan Atay, M. Fatih Efe, Hediye Bağcı, Kadın Doğum Hastalıkları Başhekimi Uzm. Dr. Nuri Kaya, Gençlik Spor İl müdürü Hamit Kanağı, İşadamı Muzaffer Bağ, Anadolu gözlükçüler federasyonu başkan yrd. Hanifi Sessiz, Öz Turanlar Yapı malzemeleri bayii Muzaffer Turan, İşadamı Yalçın Güneştekin, işadamı Metin Bağcı, Kuaför Adem Gün, Etkin Güvenlik koordinatörü Hüseyin Cekan, Ağız Diş Sağlığı hastanesi müdür yardımcısı İbrahim Kayri, Yatırım danışmanı Adil Seyhan, Dr. Edip Ünal, Valilik Basın çalışanı İrfan Tapan, TPAO. Muhasebe müdürlüğü şefi Fereç Kılıçer, Fahrettin Şengün, TPAO. Personeli Mühendis Rıdvan Şefikoğlu, İşadamı Kadri Tilki, Bayındırlık müdürü M. Ali Tunç, Şark Kimya sahibi Şehmus Sancar, Eczacı teknisyenleri derneği yöneticisi Hasan Beytüt, NTÇ. Personeli Alaattin Alper, Petrolspor amigosu Can Tanık, eski futbolculardan Bedrettin Sütçü. Muhasebeci - mali müşavir Murat Ayaz, Eczacı Egemen Alpaslan, İşletmeci Yalçın Beyaz...

TEŞEKKÜR

Kurduğu mükemmel kadrosuyla Turkcell Süper ligi ile Şampiyonlar liginde fırtınalar estirmesi beklenirken, özellikle ligin son haftalarında beklenmedik sonuçlar alarak liderliği Galatasaray'a kaptıran, bir futbolcusunun transfer parası, Galatasaray takımının tümüne bedel olan, kadrosunda 8 yabancı ünlü futbolcu olmasına rağmen Galatasaray'ın Arda'sı, Mehmet'i, Hakan'ı ve Ayhan'ı kadar olamayan, özellikle maddi açıdan sıkıntı çeken, bazı nedenlerle ligin son 6 haftasını Teknik direktörsüz geçiren, beceriksizliği ve havalı olması yüzünden Galatasaray'ın 6 puan gerisine düşerek bu yılkı Şampiyonluğu bizlere hediye eden, kendisiyle birlikte bütün sevenleri ile taraftarlarını üzüntüye sevk eden büyük

FENERBAHÇE'ye

Bize sunduğu Şampiyonluktan dolayı teşekkür ediyor, her sezonun aynı akibetle sonuçlanmasını en kalbi duygularımızla Yüce Mevladan niyaz ediyoruz.

BATMANLI GALATASARAY TARAFTARLARI


  Editör :  Ferat Mehmetoğlu

2599 Kişi Tarafından Okundu.

Yazdır Yorumla Tavsiye
 
1 2 3 4 5   Bu Habere Toplam 7 Puan Verildi
 Kaynak :  Ajans Diyarbakir

 Kategori ¬ Gündem

  Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 Duyuru

  Çok yakında yenileniyoruz 
23.4.2016 20:20:18
  İLGİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKÜR 
12.1.2013 01:36:23
  VAN''A YARDIM KAMPANYASI 
24.10.2011 13:47:50
  POSTA GAZETESİNE KINAMA 
28.1.2011 02:12:31
  Bölge editörü olmak ister misiniz? 
3.11.2010 11:21:53
  Çocuk kitapları kampanyası 
15.12.2009 02:19:41
  KÜRT SORUNUNU BİRLİKTE ÇÖZELİM 
7.6.2009 14:31:54
 Köşe Yazıları

Ferat - YazıYorum

Ferat - YazıYorum ¬
Anadilde eğitim

Altan tan

Altan tan ¬
Şıvanlar ve gavanlar

Suzan Samancı

Suzan Samancı ¬
Roj Tv neden Türkiye''''den yayın yapmasın

ÖzgürAmed

ÖzgürAmed ¬
EKONOMİDE RESESYON VE SEBEPLERİ

Av. Bülent Temel

Av. Bülent Temel ¬
301. Madde değişmedi

Cevat Düşün

Cevat Düşün ¬
Kürtlerin geriliği, Türklerin kibirliği
 Takvim
 

Son Yorumlar

Puanlanan Haberler
 
 Ziyaretçi İstatistikleri
   
 Online : 2
 Bugün : 1
 Dün :
 Toplam : 3944645
 Ip No : 54.166.77.32
     
 Sponsor Bağlantı
 
     


 

Son Dakika | Gündem | Bölge | Eğitim | Sağlık | Spor | Siyaset | Mizah | Röportaj | Medya | Ekonomi | Teknoloji | Kültür Sanat | Bilim Dünyası | Sizin Köşeniz | Nuçeyên Kurdî |

   © Copyright - 2005-2016 Diyarbakır Gazetesi Gerçeğin adresi - Tüm Hakları Saklıdır.

 

Destekleyen :

Cilem Haber